Aktuality

Až tři přihlášky

V letošním školním roce si uchazeči mohou podat až tři přihlášky. Roli ale nově hraje i zvolené pořadí. Už žádné zápisové lístky a žádné rozmýšlení podle výsledků. Tak to zvaž a dej si lyceum Střední21 třeba rovnou na první místo.

Přijímací řízení

Všichni uchazeči by už měli mít ve svých schránkách dopis s pozvánkou k přijímacím zkouškám. Na tomto odkazu si prosím rezervujte čas na osobní pohovor: https://stredni21.reenio.cz/ Pohovor se skládá ze dvou částí – pohovor nad portfoliem a pohovor v angličtině. Vše stihneme během 25 min.

Odevzdání portfolia

Termín pro odevzdání portfolia byl prodloužen na 22. března. V době jarních prázdnin (14. – 18. března) bude škola uzavřena.

Přijímačky nanečisto

Všem našim uchazečům nabízíme Přijímačky nanečisto zdarma. V sobotu 5. a/nebo 26. března. Rezervace přes formulář. Vyzkoušej si, co s tebou dělá stres. Ať jsi u skutečných přijímaček v pohodě.

Nalejvárna k přijímačkám

V pátek 18. 2. od 15 hodin začíná intenzivní nalejvárna k přijímacím didakťákům z matematiky a češtiny. 150 minut nabitých těmi největšími špeky, které tě můžou u testů potkat. Rezervuj si místo a přijď nachytat znalosti.

Jak na školní část přijímacích zkoušek

Chystáš se k přijímačkám na Střední21? Jsme tu pro Tebe! Přijď zkonzultovat svoje portfolio nebo vyzkoušet anglický pohovor. V pátek 11. února od 15 hod. A jestli chceš mít jistotu, rezervuj si místo. Pošli nám zprávu, že dorazíš.

Den otevřených dveří

Přijďte na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 4. 12. 2021. Rezervujte si pro sebe čas návštěvy na stredni21.reenio.cz.

Střední21

nám. Jana z Dražic 169
Roudnice nad Labem
413 01

telefon

Dana Skořepová
774 331 712

Richard Červený
723 829 267

Sledujte nás